Yaşam

Elon Musk’un Hayatını Anlatan Film Geliyor: İlk Detaylar Ortaya Çıktı

Tesla, SpaceX ve X (Twitter) gibi şirketlerin başında bulunan Elon Musk, şu anda dünyanın en ünlü kişilerinden biri. Milyarder girişimci, hem başarılarıyla hem de eleştiri alan tuhaf hamleleriyle sıklıkla ön plana çıkıyor. Bugün yayınlanan bir haber, bu sıra dışı iş adamının hayatının beyazperdeye taşınacağını gösteriyor.

İlk olarak Puck News tarafından paylaşılan ve daha sonra Variety tarafından da doğrulanan bilgiye göre Musk’ın hayatı, başarılı bir şirket. A24 tarafındanBir film çekimi olarak görünecektir.

Yönetmen koltuğuna ünlü yönetmen Darren Arofonsky oturacak.

Film, kaydeden Walter Isaacson ve Eylül ayında yayınlanan Elon Musk biyografisinden ilham alacak. Isaacson daha önce Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un biyografisini yazmıştı. Bu kitap 2015 yılında “Steve Jobs” adıyla beyazperdeye uyarlandı.

Elon Musk filmi, son yılların en başarılı yapım ve dağıtım şirketlerinden biri olan A24 tarafından çekilecek. A24, Ayışığı’ndan Kalıtsal’a, Uğur Böceği’nden Her Yerde Her Şeye Kadar onlarca ödüllü ve popüler filmin yapımcılığını üstlendi.

Filmin yönetmenliğini bir kez daha Oscar’a aday gösterilen Amerikalı sinemacı üstleniyor. Darren Aronofsky Göreceğiz. Kendine özgü tarzı ve filmlerine manevi unsurlar katmasıyla tanınan 54 yaşındaki yönetmen, daha önce de Siyah Kuğu, Balina, Bir Rüyaya Ağıt ve Güreşçi gibi pek çok başarılı filmin yapımcılığını üstlendi.

Musk’ın biyografisine dair bilgiler şimdilik bu kadar. Filmin adı, çekimlerine ne zaman başlanacağı ve vizyon tarihi henüz belli değil. Musk’ta başrolü kimin oynayacağı da büyük merak konusu. Detaylar ortaya çıktığında sizi bilgilendireceğiz.

Elon Musk’un hayatını merak ediyorsanız:

orhangazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu