Ekonomi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı Karacabey’de başlıyor

Karacabey’de geleneksel hale gelen ve bu yıl 11’incisi düzenlenecek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı başlıyor.

Bölgenin en çok rağbet gören tarım fuarı olan Karacabey Ömer Matlı Kapalı Pazar Yeri’nde 3-6 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan düzenlemeye çevre il ve ilçelerden çok sayıda çiftçi ve üretici katılacak. Tarım bölümündeki son teknoloji makine ve ekipmanların görücüye çıkacağı 11. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ilginin yoğun olması bekleniyor.

Karacabey’de 12 yıldır bir klasik haline gelen fuar, geçen yıl pandemi nedeniyle yapılamamıştı. Pandemi sonrası kaldığı yerden devam eden organizasyon, bu yıl 2 Mart Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştireceği açılış töreni ile 2023 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na kapılarını açacak.

milli oldu

Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan fuarla ilgili konuşan Başkan Ali Özkan, “12 yıldır düzenlediğimiz ve artık ulusal bir boyut kazandırdığımız fuarımız ülkemizdeki üreticilerin de ilgisini çekiyor. Çanakkale’den Kütahya’ya çevre il ve ilçeler.Çağdaş tarım işleri,traktörler,bölümünde lider markalar ve son teknoloji fuarda üreticilerle buluşacak.Son yıllarda uydu hassas tarım ve insansız hava araçları gibi yenilikçi teknolojiler gündeme geldi. Fuarımızın en dikkat çekici konseptleri 3T vizyonumuzun nadide modüllerinden biri olan tarım “Bu yıl da ilçe sınırlarımızda teknoloji ve teknolojiyi buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm halkımızı fuara bekliyoruz” dedi.

Öte yandan perşembe günü saat 14.00’te açılışı yapılacak olan fuar, sabah 10.00’dan akşam 20.00’ye kadar pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu