Haber

Ay Yapım’ın yeni dizisi Gemiler Yaktım’ın okuma provası yapıldı

AY YAPIM’IN YENİ DİZİSİ ‘GEMİLERİ YAKARDIM’

OKUMA PROVASI YAPILDI!

 

Ay Yapım’ın Show TV’de izleyiciyle buluşacak yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ için hazırlıklar hızla sürüyor. Başrollerinde Deniz Baysal, İhtilal Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı dizinin okuma provası gerçekleşti.

 

Yapımcısı Ay Yapımtarafından üstlenilen Altan Dönmezyönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu yazdığı film Banu Kiremitçi Bozkurttarafından imzalandı ‘Hangi Gemileri Yaktım’dizi yakında gelecek TV’yi göster Da başlar . başrolde Köstendil’i Deniz Baysal, İhtilal Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak oynuyorbir araya getiren dizi  Oyuncu takımda ise Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Cet Çağlan Timur, Süreyya KilimciVe Çiğdem Selışık Onatile Macit Koper gibi usta ve başarılı isimler var. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu ilk kez okuma provasında bir araya geldi.

 

Annelik dışında hiçbir ortak yanı olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan ‘Ne Gemiler Yandım’, izleyiciyi iki kadının hayatta kalma mücadelesine dahil edecek. birbirlerinden destek alarak. Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ve Rutkay’ın kirli işlerini ortaya çıkarmaya çalışan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil), Yasemin ve Fidan’ın hayatlarını tamamen değiştirecek bir noktada olacaktır. .

 

‘Hangi Gemileri Yaktım’ yakında Show TV’de…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu