Yaşam

Platformun Devam Filmi: İşte Filme İlk Bakış!

2019 yılında vizyona giren İspanyol yapımı korku filmi The Platform, hayranlarının beğenisini kazandı ve kısa sürede tüm dünyada tanınır hale geldi. 2020 yılında Netflix’te yayına giren sinema, ilginç yönüyle bunu başarmıştı.

Netflix dün yaptığı bir paylaşımla sinemaseverleri sevindirecek bir haber verdi. The Platform’un sahibi şirkettir. bir devam filminin geleceğini teyit etmekSinemadan ilk görüntüleri de paylaştı.

İşte yepyeni bir ekiple gelecek olan The Platform 2’den ilk görüntüler

Netflix, ” Hikaye daha bitmedi. Netflix tarihindeki en popüler İspanyol filmi ve yine Galder Gaztelu-Urrutiaİlk önce The Platform’un devam filmine bakın”Filmin yapımına başlandığını duyurdu.

Görüntüler, artık resmi adı bilinmeyen The Platform 2’de başrolleri üstlenecek kişileri de görmemizi sağladı. Tamamen yeni bir ekiple karşımıza çıkacak olan yapımda, Hovik Keuchkerian ve Milena Smit rol oynayacaktır. Ayrıca yepyeni bir filmi anımsatan hücreGöreceğimiz görsellerden anlaşılmaktadır.

İlk sinemanın yönetmeni Galder Gaztelu-Urrutia’nın imzasını taşıyacak olan ikinci sinema hakkında bildiklerimiz şimdilik şimdilik bu kadar. çok az. Çıkış tarihini ve nasıl olacağını bilmiyoruz. Ancak yapımın başlaması ve ilk sahnelerin gelmesi, önümüzdeki aylarda sinema hakkında daha fazla bilginin paylaşılabileceğini gözler önüne seriyor.

Toplumdaki sınıf farklılıklarını farklı bir şekilde ele alan Platform, her hücrede iki mahkumun bulunduğu dikey konumlu bir hapishanede geçiyordu. Günde sadece bir kez üst kattan mahkûmlara yemek gönderiliyordu ve üst kattakiler yiyeceğe ulaşmaya çalışırken alttakiler gaddarlaşarak açlıkla mücadele etmeye çalışıyordu.

kadisehrihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu